• Willem II 4 zondag

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Dorp, Daan vanOverige stafTeammanager
    Triest, MaikelOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.00 - 21.30 A7
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 dec. 10:00Willem II 4 - Were Di 5Willem II amateurcomplex
    11 dec. 10:00FC Tilburg 11 - Willem II 4Sportpark Spoordijk
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 nov.SC 't Zand 4 - Willem II 415 - 0
    27 nov.Viola 5 - Willem II 420 - 3
  • Poulestanden Willem II 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1TSVV Merlijn 3861143113219
    2Were Di 5860227141318
    3Sarto 17851245153016
    4FC Tilburg 11851230121816
    5SV Reeshof 6842231121914
    6Riel 3841336211513
    7SVG 4841335231213
    8GSBW 683142022-210
    9Viola 58224312838
    10SC 't Zand 48215251967
    11Gilze 78116212104
    12Willem II 480087153-1460
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bruggen, Wesley van derTeamspeler
    Damen, LarsTeamspeler
    Dorp, Daan vanTeamspeler
    Dries, Syb van denTeamspeler
    Kerkoerle, Jari vanTeamspeler
    Luijten, LarsTeamspeler
    Nuijten, JasonTeamspeler
    Triest, MaikelTeamspeler
    Uden, Brandon vanTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.