• Willem II 4 zondag

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bosch, MaximeTechnische stafTrainer
    Ostaden, Jesse vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Woensdag 20.00 - 21.30 KG 8
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    19 sep. 12:00WSJ 5JM - Willem II 4Sportpark 't Kraaienbos
    26 sep. 10:00Were Di 9 - Willem II 4Sportpark Moerenburg
    3 okt. 12:30Willem II 4 - Sarto 21Willem II amateurcomplex
    10 okt. 11:45Hilvaria 5 - Willem II 4Sportpark de Roodloop
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    5 sep.Willem II 4 - Uno Animo 70 - 1
    12 sep.OVC'26 10 - Willem II 44 - 2
  • Poulestanden Willem II 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1EDN'56 300000000
    2Hilvaria 500000000
    3Jong Brabant 1200000000
    4OVC'26 700000000
    5RKDSV 600000000
    6Sarto 2100000000
    7Spoordonkse Boys 600000000
    8SVSOS 200000000
    9VV Trinitas Oisterwijk 700000000
    10Were Di 900000000
    11Willem II 400000000
    12WSJ 200000000

    Poulestanden Willem II 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1OVC'26 10220010286
    2Uno Animo 722008266
    3Willem II 4200225-30
    4WSJ 5JM2002213-110
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Brekelmans, WouterTeamspeler
    Maas, ErikTeamspeler
    Mels, WillemTeamspeler
    Misra, ShashankTeamspeler
    Ostaden, Jesse vanTeamspeler
    Peijnenburg, JemTeamspeler
    Schneider, TimonTeamspeler
    Spooren, DaveTeamspeler

    Er zijn 11 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.