• ZO-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    4 okt. 12:30Willem II 2 - Boxtel 2Willem II amateurcomplex
    11 okt. 10:00Nemelaer 5 - Willem II 2Sportpark De Walzaad
    25 okt. 12:30Willem II 2 - Zwaluw VFC 4Willem II amateurcomplex
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    20 sep.Emplina 6 - Willem II 23 - 2
    27 sep.Willem II 2 - SCG'18 64 - 2
  • Poulestanden Willem II 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 532019546
    2ZIGO 432017436
    3Willem II 232017706
    4Sarto 83003411-70

    Poulestanden Willem II 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Tilburg 322006246
    2LSV 322005236
    3Nemelaer 521106424
    4Boxtel 221104224
    5Emplina 621103214
    6OJC ROSMALEN 721018533
    7Willem II 221016513
    8Jong Brabant 621014403
    9SCG'18 6201146-21
    10ODC 4200248-40
    11Sarto 11200226-40
    12Zwaluw VFC 4200239-60