• ZO-2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00SC 't Zand 7 - Willem II 2Sportpark Bijstervelden
    9 feb. 12:30Willem II 2 - SV Reeshof 8Sportpark Noorderpark
    16 feb. 10:00ZIGO 6 - Willem II 2Sportpark D'n Haaikant
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Willem II 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1ZIGO 53300151149
    2Willem II 231117704
    3Were Di 7311134-14
    4FC Tilburg 103003417-130

    Poulestanden Willem II 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Willem II 211110058174133
    2SV Reeshof 8119022925426
    3SC 't Zand 71061329171219
    4Uno Animo 61161442301219
    5FC Tilburg 111161450391119
    6VOAB 7951343212216
    7Sarto 1394142525013
    8ZIGO 693242420411
    9Were Di 892251826-88
    10SVG 5111191761-444
    11GSBW 8110472658-323
    12Blauw Wit'81 3100281537-222