• ZA-3

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Dinsdag 20.00 - 21.30 ½KG 7
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Willem II 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SSC'55 3430112849
    2RWB 2321015787
    3SV Reeshof 222006336
    4Willem II 3320114596
    5TSVV Merlijn 321106514
    6VOAB 34112810-24
    7DESK 321014403
    8SVSSS 2301279-21
    9NEO'25 300000000
    10WSJ 22002414-100
    11WSC 33003112-110

    Poulestanden Willem II 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DESK 33300244209
    2Willem II 3311113764
    3Achilles Veen 331119814
    4Olympia'60 33003532-270