• Zaterdag 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    AfgeschermdOverige stafStandaard functie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Clijsen, EdwinOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    26 mei12:45SV BLC 6 - Willem II 5
    2 jun14:30Rust Roest 3 - Willem II 5
  • Poulestanden Willem II 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Berkdijk 220180254
    2TGG 319161249
    3FC Tilburg 318103533
    4SVSSS 21993730
    5Sint Michielsgestel 21892729
    6Zwaluw VFC 31681725
    7Rust Roest 31672723
    8SV BLC 619721023
    9OVC'26 319401512
    10Willem II 518321311
    11ZIGO 21810173

    Poulestanden Willem II 5 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SVSSS 322006
    2Olympia'60 521013
    3Willem II 520020
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Willem II 5 - FC Tilburg 319 mei0 - 7