• Zondag 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Bot, Ruud deOverige stafTeammanager
    Leermakers, KoenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    3 jun10:00SVG 6 - Willem II 4
  • Poulestanden Willem II 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WSJ 420171252
    2FC Tilburg 1220162250
    3OVC'26 720152347
    4Hilvaria 822152547
    5SVG 620131640
    6GSBW 72092929
    7VOAB 1020801224
    8Willem II 421621320
    9TSVV Merlijn 420421414
    10Were Di 920411513
    11Audacia 521401712
    12RKDVC 132023159

    Poulestanden Willem II 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC 't Zand 722006
    2SVG 521013
    3Willem II 420020