• Zondag 4

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    17 feb.10:00Willem II 4 - DVVC 5
    10 mrt.10:00Sarto 18 - Willem II 4
    17 mrt.10:00Willem II 4 - FC Tilburg 10
    24 mrt.10:00SC 't Zand 9 - Willem II 4
    7 apr.10:00Willem II 4 - Were Di 7
    14 apr.11:45SVG 5 - Willem II 4
    5 mei10:00Blauw Wit'81 4 - Willem II 4
    12 mei10:00Willem II 4 - Waspik 6
    19 mei12:00Uno Animo 5 - Willem II 4
    26 mei10:00Willem II 4 - OVC'26 9
  • Poulestanden Willem II 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SVG 631205
    2SC 't Zand 731114
    3Willem II 431114
    4Sarto 1531023

    Poulestanden Willem II 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1OVC'26 912111034
    2SC 't Zand 91161419
    3Were Di 71261519
    4Sarto 18960318
    5Uno Animo 5752017
    6DVVC 51051416
    7FC Tilburg 101151516
    8SVG 5950415
    9Willem II 41142514
    10Blauw Wit'81 41031610
    11Jong Brabant 91210113
    12Waspik 61000100
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    Jong Brabant 9 - Willem II 410 feb.0 - 6