• Zaterdag 4

  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    23 mrt.14:30Willem II 4 - SV Reeshof 2
    30 mrt.09:00OVC┬┤26 M2 - Willem II M1
    30 mrt.09:30Audacia M2 - Willem II M2
    30 mrt.10:15Willem II JO12-1 - Were Di JO12-2
    30 mrt.12:00Willem II JO14-1 - Roda Boys Bommelerwaard JO14-1
    30 mrt.14:30Willem II 4 - SVG 2
    6 apr.14:30Rust Roest 1 - Willem II 4
    13 apr.09:30Taxandria M2 - Willem II M1
    13 apr.10:30Willem II M2 - Poule G
    18 apr.18:30Willem II 4 - TSVV Merlijn 2
    20 apr.10:30Willem II JO9-1 (gelegenheidsteam) - FC Lembeke U9-1
    20 apr.10:30Willem II JO8-1 (gelegenheidsteam) - FC Lembeke U8-1
    20 apr.10:30Willem II JO8-2 (gelegenheidsteam) - FC Lembeke U8-2
    20 apr.11:15Willem II JO8-1 (gelegenheidsteam) - FC Lembeke U8-2
    20 apr.11:15Willem II JO8-2 (gelegenheidsteam) - FC Lembeke U8-1
    4 mei10:00SV Marvilde M1 - Willem II M1
    4 mei10:00SV Marvilde M2 - Willem II M2
    11 mei10:30Willem II M1 - Poule E
    11 mei14:30Willem II 4 - SVSSS 2
    18 mei15:00SV BLC 3 - Willem II 4
    25 mei14:30Willem II 4 - SCO 5
  • Poulestanden Willem II 4 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1TSVV Merlijn 213110233
    2SVSSS 21275026
    3SVG 21480624
    4SV Reeshof 21372423
    5Willem II 41472523
    6SCO 51364322
    7SV BLC 31454519
    8Rust Roest 11442814
    9WSC 51332811
    10Bladella 2132298
    11TGG 21311114

    Poulestanden Willem II 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Willem II 422006
    2Oosterhout 221013
    3SV Capelle 320020

    Poulestanden Willem II 4 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Willem II 411003
    2DESK 410010

    Poulestanden Willem II 4 (B1290 Mannen beker reserve 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Boeimeer 400000
    2Nevelo 200000
    3ONI 300000
    4SCO 300000
    5SCO 500000
    6Taxandria 200000
    7TSVV Merlijn 200000
    8Willem II 400000
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Willem II 4 - TGG 29 feb.5 - 3
    TSVV Merlijn 2 - Willem II 416 feb.3 - 1
    WSC 5 - Willem II 423 feb.3 - 7
    Bladella 2 - Willem II 49 mrt.1 - 5