• Zaterdag 3

  • Technische Staf

    NaamRol
    AfgeschermdOverige staf
    AfgeschermdOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    TeamDatumAanvangstijdWedstrijd
    Willem II 326 mei14:30Willem II 3 - Real Lunet 2
    Willem II 331 mei19:30Willem II 3 - SV Reeshof 2
    Willem II 35 jun20:00Willem II 3 - OVC'26 2
  • Poulestanden Willem II 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLPT
    1Rhode/Van Stiphout Bouw 22017253
    2Bladella 22016149
    3SV BLC 32011235
    4TSVV Merlijn 22010434
    5Willem II 31810131
    6Rust Roest 1208731
    7SSC'55 3208327
    8Real Lunet 2217223
    9SV Reeshof 2206220
    10Zwaluw VFC 2203514
    11SVG 2204214
    12OVC'26 2193110

    Poulestanden Willem II 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLPT
    1SCO 52206
    2Willem II 32103
    3SSC'55 42000
  • Uitslagen

    Geen informatie