• Megaklus tijdens zomerstop - traject 1 (bijna) afgerond

    Onze vereniging Willem II heeft zijn sportieve draai gevonden op het complex aan de Heikantlaan. Binnen één seizoen verdubbelde het aantal teams in de jeugdafdeling, terwijl we in het komende seizoen bij de senioren-sectie van 11 naar 12 teams gaan. Het ledenaantal gaat daardoor inmiddels in de richting van de 600, waarmee we een zeer solide basis voor de toekomst hebben neergelegd.
    Daar hoort een clubhuis bij dat aansluit bij de uitstraling van onze vereniging. Gezien de wensen, de financiële impact en het feit dat we dit met een kleine groep vrijwilligers hebben aangepakt, gaat dit in twee fases plaatsvinden. Gedurende de zomerstop zijn de kleedkamers, de gang en een deel van de kantine van een Willem II-look voorzien. Dit traject is bijna afgerond; zie ook de oproep voor komende zaterdag.
    Daarnaast hebben we het plan om tijdens de winterstop, de muren van de kantine opnieuw te schilderen. Ook die klus willen we met vrijwilligers realiseren.
    Heb je zin om daar een steentje aan bij te dragen? Graag melden bij Andre Kuijsters, bestuurslid accommodatie.