• Zaterdag 1

  • Trainingstijden

    BegindatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    4 mei14:30Zaterdag 1 - DVO'60 1
    11 mei14:30Alliance 1 - Zaterdag 1
    18 mei14:30Zaterdag 1 - The Gunners 1
    25 mei14:30ONI 1 - Zaterdag 1
  • Poulestanden Willem II 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ONI 122201161
    2TSVV Merlijn 123172453
    3Oosterhout 123131940
    4DOSKO 123123839
    5Peursum 122114737
    6Internos 123114837
    7The Gunners 122113836
    8Olympia'60 1231121035
    9Alliance 123841128
    10FC Bergen 122711422
    11Zaterdag 122631321
    12Unitas'30 123541419
    13DVO'60 122531418
    14SC 't Zand 12323189

    Poulestanden Willem II 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 133009
    2DESK 132016
    3NEO'25 131023
    4Zaterdag 130030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    Zaterdag 1 - Peursum 120 apr.2 - 2
    DVO'60 1 - Zaterdag 113 apr.3 - 4
    Zaterdag 1 - Olympia'60 16 apr.3 - 2
    Zaterdag 1 - SC 't Zand 130 mrt.4 - 3
    SC 't Zand 1 - Zaterdag 123 mrt.2 - 2
    Oosterhout 1 - Zaterdag 116 mrt.7 - 2
    FC ´t Zand M2+M3 - Willem II M216 mrt.
    Helvoirt M2 - Willem II M116 mrt.
    Zaterdag 1 - Unitas'30 19 mrt.4 - 1
    Zaterdag 1 - Internos 123 feb.1 - 2