• Zaterdag 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Clijsen, EdwinOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    28 apr14:30Willem II 5 - Zwaluw VFC 3
    5 mei15:30ZIGO 2 - Willem II 5
    12 mei15:00OVC'26 3 - Willem II 5
    19 mei14:30Willem II 5 - FC Tilburg 3
  • Poulestanden 5 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SVSSS 322006
    2Olympia'60 521013
    3Willem II 520020

    Poulestanden 5 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Berkdijk 216140242
    2TGG 314111234
    3Sint Michielsgestel 21392229
    4FC Tilburg 31582526
    5Zwaluw VFC 31471622
    6Rust Roest 31462620
    7SVSSS 21352617
    8SV BLC 61552817
    9OVC'26 31530129
    10Willem II 51422108
    11ZIGO 21310123
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Willem II 5 - TGG 321 apr1 - 2