• Zondag 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Bot, Ruud deOverige stafTeammanager
    Leermakers, KoenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    18 feb13:00Hilvaria 8 - Willem II 4
  • Poulestanden 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC 't Zand 722006
    2SVG 521013
    3Willem II 420020

    Poulestanden 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SVG 61080224
    2FC Tilburg 121072123
    3Hilvaria 81072123
    4OVC'26 71062220
    5WSJ 4961219
    6VOAB 101060418
    7Willem II 41041513
    8GSBW 71041513
    9Were Di 91031610
    10RKDVC 1391083
    11Audacia 5101093
    12TSVV Merlijn 480080