• Zondag 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Bot, Ruud deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    29 apr10:00Willem II 4 - RKDVC 13
    6 mei14:30TSVV Merlijn 4 - Willem II 4
    13 mei10:00Willem II 4 - FC Tilburg 12
    20 mei09:45VOAB 10 - Willem II 4
  • Poulestanden 4 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SC 't Zand 722006
    2SVG 521013
    3Willem II 420020

    Poulestanden 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1WSJ 416131240
    2FC Tilburg 1215122138
    3Hilvaria 816122238
    4OVC'26 716122238
    5SVG 616110533
    6GSBW 71671822
    7VOAB 101570821
    8Willem II 416411113
    9Were Di 916411113
    10Audacia 516401212
    11RKDVC 131520136
    12TSVV Merlijn 41510143