• Zondag 3

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Canatan, AppieOverige stafTeammanager
    Canatan, AppieTechnische stafTrainer
    Metin, ErgunOverige stafTeammanager
    Metin, ErgunOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    28 jan13:00Willem II 3 - ZIGO 3
    4 feb13:00Willem II 3 - TSVV Merlijn 2
    18 feb10:00Riel 3 - Willem II 3
  • Poulestanden 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Uno Animo 333009
    2Sarto 732016
    3Willem II 331023
    4ZIGO 430030

    Poulestanden 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Broekhoven 21081125
    2Baardwijk 41081125
    3Nevelo 41042414
    4VOAB 51042414
    5ZIGO 3841313
    6TSVV Merlijn 2934213
    7WSC 51040612
    8FC Tilburg 4832311
    9SVG 31032511
    10Willem II 372147
    11OVC'26 492167
    12Riel 391174
  • Uitslagen

    Geen informatie