• Laatste Nieuws

    66 van pagina 66

  • Spelregelkennis

    Tijdens wedstrijden krijgen we allemaal te maken met spelregels. Van de scheidsrechter mag verwacht worden dat hij/zij ze allemaal kent en ook juist toepast. Maar hoe zit het met de spelregelkennis van onze leden? Iedere maand presenteren we een drietal spelregelvragen aan jullie, met daaronder de antwoorden. Hiermee hopen we de spelregelkennis wat te verbeteren. Veel leesplezier en als er vragen zijn, neem dan contact op met de scheidsrechterscommissie.

    Klik hier voor de test

  • Hoofd-Sponsoren

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    15 sep.FC Tilburg 10 - Willem II 23 - 5
    15 sep.SVG 6 - Willem II 35 - 2
    14 sep.Willem II 7 - SV Reeshof 60 - 5
    14 sep.Achilles Veen 2 - Willem II 39 - 0
    14 sep.JO19-1 - FC Tilburg JO19-31 - 1
    14 sep.SV Reeshof 4 - Willem II 61 - 2
    14 sep.SV Reeshof JO14-1 - JO14-15 - 1
    14 sep.JO15-2 - FC Tilburg JO15-2G2 - 10
    14 sep.Uno Animo JO15-1 - JO15-11 - 0
    14 sep.JO12-1 - FC Tilburg JO12-215 - 1
    14 sep.JO13-1 - ZIGO JO13-25 - 2
    14 sep.ZIGO JO11-4 - JO11-10 - 12
    10 sep.Willem II 7 - Olympia'60 33 - 1
  • Club van 100

    Tresfort / Peter van de Wouw / Berrie Embregts / Melis Gieterijen /
    Erik Schellekens / Auto Smolders / Frank van Dijck

  • Programma

    DatumAanvangWedstrijdScheidsrechterVeldKleedkamer W2Kleedkamer Gast
    17 sep.20:00WSJ 1 - Zaterdag 1M.J.H.A. (Rini) Larosveld 1
    17 sep.20:00NEO'25 2 - Willem II 2Afgeschermdveld 1
    18 sep.20:15Oosterhout 2 - Willem II 4veld 3
    21 sep.09:00JO10-2 - SC 't Zand JO10-5G veld 1
    21 sep.09:00JO13-1 - TSV Gudok JO13-3veld 2
    21 sep.09:00JO12-1 - ZIGO JO12-2 veld 1
    21 sep.09:00VV Trinitas Oisterwijk JO11-3 - JO11-1veld 5
    21 sep.09:00Were Di JO9-2 - JO9-1veld 1
    21 sep.09:00DESK JO8-4 - JO8-2 veld 1
    21 sep.09:30SV Capelle JO7-1 - JO7-1veld 1
    21 sep.10:15JO10-1 - Were Di JO10-2 veld 1
    21 sep.10:15JO8-1 - Jong Brabant JO8-2G veld 1
    21 sep.10:15Willem II JO9-2 - Neerlandia'31 JO9-1 veld 1
    21 sep.11:45JO15-1 - RWB JO15-2GJ.C.A. (Jan) van Beurdenveld 2--
    21 sep.12:00TSVV Merlijn 2 - Willem II 3veld 1
    21 sep.12:00Maliskamp JO14-1 - JO14-1 veld 1
    21 sep.12:30Willem II 2 - Haaften 2O.D. (Oswald) Cathalina veld 1--
    21 sep.12:30FC Tilburg JO15-2G - JO15-2P.F. (Piet) IJsselstijnveld 2--
    21 sep.14:30Zaterdag 1 - Oosterhout 1T. (Teunis) van Baardwijk veld 1
    21 sep.14:30Willem II 5 - SSC'55 7veld 2
    21 sep.14:30Rust Roest 1 - Willem II 4A.C.H. (Anthony) RaaijmakersVeld 2 kunstgras1210
    21 sep.14:30SAB 2 - Willem II 6veld 1
    21 sep.14:30Blauw Wit'81 JO19-1 - JO19-1 veld 1
    21 sep.16:45Best Vooruit 4 - Willem II 7veld 2
    22 sep.10:00Willem II 3 - Gloria UC 6P.C.M. (Peter) Naalden veld 1--
    22 sep.12:30Willem II 2 - SC 't Zand 7Afgeschermd veld 1--
    28 sep.08:30Gilze JO8-1 - JO8-1veld 2
    28 sep.09:00JO11-1 - ZIGO JO11-4 veld 1
    28 sep.09:00JO9-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO9-3 veld 1
    28 sep.09:00JO8-2 - Helvoirt JO8-2 veld 1
    28 sep.10:00Sarto JO9-4 - Willem II JO9-2veld 6
    28 sep.10:15JO14-1 - B.V.V. JO14-1 veld 1
    28 sep.10:15JO7-1 - SSC'55 JO7-1veld 2
    28 sep.10:15SV Reeshof JO13-2 - JO13-1veld 1
    28 sep.10:45GSBW JO10-1 - JO10-2veld 1
    28 sep.11:15Audacia JO10-1 - JO10-1veld 1
    28 sep.11:15TSV Gudok JO15-2 - JO15-1veld 2
    28 sep.11:45JO15-2 - VV Trinitas Oisterwijk JO15-2veld 2
    28 sep.12:30Willem II 3 - Woudrichem 2 veld 1
    28 sep.12:30Willem II 6 - Internos 7 veld 3
    28 sep.13:00Were Di JO12-2 - JO12-1veld 1
    28 sep.14:00WSJ 2 - Willem II 5veld 1
    28 sep.14:30JO19-1 - Baardwijk JO19-1 veld 3
    28 sep.14:30Willem II 4 - SCG'18 2O.D. (Oswald) Cathalinaveld 2--
    28 sep.14:30Willem II 7 - SV Reeshof 5 veld 1
    28 sep.14:30Dongen 1 - Zaterdag 1veld B
    28 sep.14:30WSC 2 - Willem II 2veld 1
    29 sep.10:00Uno Animo 6 - Willem II 2T.J. (Theo) van Gastelveld 3--
    29 sep.10:00SC 't Zand 9 - Willem II 3veld 2
    5 okt.08:30SC 't Zand JO9-5G - JO9-1veld 1
    5 okt.08:30SC 't Zand JO8-4G - JO8-1veld 2
    5 okt.09:00JO10-2 - Sarto JO10-7 veld 1
    5 okt.09:00JO13-1 - Gilze JO13-2veld 2
    5 okt.09:00JO12-1 - VV Trinitas Oisterwijk JO12-3 veld 1
    5 okt.09:00FC Tilburg JO11-2 - JO11-1Afgeschermdveld 2--
    5 okt.09:00VV Trinitas Oisterwijk JO8-4 - JO8-2veld 2
    5 okt.10:00SVSSS JO10-2 - JO10-1 veld 1
    5 okt.10:15JO7-1 - ONI JO7-1 veld 1
    5 okt.10:15JO14-1 - Gloria UC JO14-1veld 2
    5 okt.10:15Willem II JO9-2 - VOAB JO9-4 veld 1
    5 okt.11:00PCP 2 - Willem II 5veld 2
    5 okt.12:30Willem II 3 - VOAB 3 veld 1
    5 okt.12:30Willem II 6 - WDS'19 3veld 2
    5 okt.13:00Jong Brabant JO15-2 - JO15-2veld 2
    5 okt.14:30Willem II 7 - SV BLC 10 veld 1
    5 okt.14:30Willem II 4 - TSVV Merlijn 3veld 2
    5 okt.14:30SC 't Zand JO19-2 - JO19-1veld 7
    5 okt.15:00Olympia'60 1 - Zaterdag 1 veld 1
    5 okt.16:30Rhode/Van Stiphout Bouw 2 - Willem II 2veld 1
    6 okt.10:00Jong Brabant 9 - Willem II 3veld 1