Europaint / Berrie Embregts / Melis Gieterijen /
Erik Schellekens / Frank van Dijck/ Bram Wesdorp / Jan van Beurden / Rene Wesdorp / Jan Vioen / Rinus Versluis / Frank Verberne / Hans Smit
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Scheidsrechters | Accommodatie | ||
---|---|---|---|---|---|---|
30-03-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | Deelnemende teams | Willem II amateurcomplex | |||
30-03-2024 09:00 | Willem II JO9-2 volgend seizoen | Deelnemende teams | Willem II amateurcomplex | |||
30-03-2024 09:00 | Willem II JO10-1 volgend seizoen | Deelnemende teams | Willem II amateurcomplex | |||
30-03-2024 09:00 | Willem II JO11-1 volgend seizoen | Deelnemende teams | Willem II amateurcomplex | |||
30-03-2024 09:00 | Willem II JO12-1 volgend seizoen | Deelnemende teams | Willem II amateurcomplex | |||
30-03-2024 09:00 | Willem II JO12-2 volgend seizoen | Deelnemende teams | Willem II amateurcomplex | |||
05-04-2024 19:30 | Willem II 35+1 | Nemelaer 35+1 | Sportpark Moerenburg | |||
05-04-2024 20:30 | CHC 35+1 | Willem II 35+1 | Sportpark Moerenburg | |||
05-04-2024 21:00 | Willem II 35+1 | Haarsteeg 35+1 | Sportpark Moerenburg | |||
05-04-2024 21:30 | Were Di 35+1 | Willem II 35+1 | Sportpark Moerenburg | |||
06-04-2024 09:00 | Willem II JO10-1 | Gloria UC JO10-1 | Willem II amateurcomplex | |||
06-04-2024 09:00 | Willem II JO9-2 | Jong Brabant JO9-4 | Willem II amateurcomplex | |||
06-04-2024 09:30 | Willem II JO12-1 | VOAB JO12-2 | Willem II amateurcomplex | |||
06-04-2024 09:30 | Willem II JO11-1 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-2 | Willem II amateurcomplex | |||
06-04-2024 09:45 | ZIGO JO12-4 | Willem II JO12-2 | Sportpark D'n Haaikant | |||
06-04-2024 10:00 | SSC'55 JO15-1 | Willem II JO15-1 | Sportpark Van Wijlen | |||
06-04-2024 10:00 | TSC JO14-4 | Willem II JO14-1 | Sportpark De Warande | |||
06-04-2024 10:00 | SV Reeshof JO9-4 | Willem II JO9-1 | Sportpark Campenhoef | |||
06-04-2024 10:15 | RFC JO13-1 | Willem II JO13-1JM | Gemeentelijk Sportpark | |||
06-04-2024 12:30 | Willem II JO16-1JM | Nieuwkuijk JO16-1 | Willem II amateurcomplex | |||
06-04-2024 13:15 | Olympia'60 JO19-1 | Willem II JO19-1 | Sportpark Crispijn | |||
06-04-2024 14:30 | Willem II 3 | ONI 3 | Willem II amateurcomplex | |||
07-04-2024 10:00 | Willem II 3 | TSV Gudok 9 | Willem II amateurcomplex | |||
07-04-2024 10:00 | Blauw Wit'81 5 | Willem II 2 | Sportpark De Moer | |||
13-04-2024 08:30 | Were Di JO9-3 | Willem II JO9-2 | Sportpark Moerenburg | |||
13-04-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | SSC'55 JO9-1 | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 09:00 | Willem II mini's | Deelnemende mini's | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 10:00 | Willem II JO14-1 | ZIGO JO14-2 | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 10:00 | Willem II JO12-2 | FC Tilburg JO12-5 | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 10:00 | TSVV Merlijn 7 | Willem II 2 | Sportpark Studentensportcentrum | |||
13-04-2024 10:00 | DESK JO12-1 | Willem II JO12-1 | Sportpark Eikendijk | |||
13-04-2024 10:00 | SVG JO11-1 | Willem II JO11-1 | Sportpark Noord | |||
13-04-2024 10:00 | SV Reeshof JO10-3 | Willem II JO10-1 | Sportpark Campenhoef | |||
13-04-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | RKDVC JO13-2 | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 11:00 | Willem II JO15-1 | Jong Brabant JO15-2 | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 12:30 | Willem II JO19-1 | Zwaluw VFC JO19-3 | Willem II amateurcomplex | |||
13-04-2024 14:45 | RWB JO16-1 | Willem II JO16-1JM | Sportpark De Gaard | |||
13-04-2024 16:00 | BES 1 | Willem II 1 | Sportpark Het Valkennest | |||
14-04-2024 10:00 | ZIGO 5 | Willem II 3 | Sportpark D'n Haaikant | |||
14-04-2024 11:00 | Willem II 2 | Hilvaria 9 | Willem II amateurcomplex | |||
16-04-2024 19:30 | Willem II 3 | Were Di 5 | Willem II amateurcomplex | |||
17-04-2024 19:00 | Willem II JO15-1 | Olympia'60 JO15-1 | Willem II amateurcomplex | |||
19-04-2024 19:30 | Were Di 35+1 | Willem II 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
19-04-2024 20:00 | Willem II 35+1 | Haarsteeg 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
19-04-2024 21:00 | Nemelaer 35+1 | Willem II 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
19-04-2024 21:30 | Willem II 35+1 | CHC 35+1 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 08:30 | SVSSS JO9-2 | Willem II JO9-2 | Sportpark Zeshoeven | |||
20-04-2024 09:00 | Willem II JO10-1 | Dongen JO10-2 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 09:00 | Willem II JO9-1 | Dongen JO9-3JM | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 09:30 | Willem II JO12-1 | Baronie JO12-3 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 09:30 | Willem II JO11-1 | Riel JO11-1 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 10:00 | SDO'39 JO12-1JM | Willem II JO12-2 | Sportpark Den Daalacker | |||
20-04-2024 11:00 | Willem II JO13-1JM | SC 't Zand JO13-3 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 11:00 | Uno Animo JO14-1 | Willem II JO14-1 | Sportpark de Klokkenberg | |||
20-04-2024 12:30 | Willem II JO16-1JM | SSC '55 JO16-1JM | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 12:45 | Riel JO15-1JM | Willem II JO15-1 | Sportpark De Krim | |||
20-04-2024 14:30 | Willem II 1 | Jan van Arckel 1 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 14:30 | Willem II 3 | SCO 4 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 14:30 | Willem II 2 | DESK 7 | Willem II amateurcomplex | |||
20-04-2024 14:30 | Viola JO19-1 | Willem II JO19-1 | Sportpark Alpheim |
Wedstrijddatum | Wedstrijd | Uitslag | ||
---|---|---|---|---|
15-03-2024 | Willem II 35+1 - Nemelaer 35+1 | 1 - 1 | ||
15-03-2024 | Were Di 35+1 - Willem II 35+1 | 2 - 1 | ||
15-03-2024 | Haarsteeg 35+1 - Willem II 35+1 | 0 - 1 | ||
16-03-2024 | Willem II JO12-1 - Zwaluw VFC JO12-2 | 6 - 5 | ||
16-03-2024 | Willem II JO12-2 - Sarto JO12-4 | 3 - 5 | ||
16-03-2024 | DESK JO13-1 - Willem II JO13-1JM | 3 - 4 | ||
16-03-2024 | VV Trinitas Oisterwijk JO11-6 - Willem II JO11-1 | 0 - 0 | ||
16-03-2024 | Were Di JO16-2 - Willem II JO16-1JM | 3 - 1 | ||
16-03-2024 | SVSSS JO15-1 - Willem II JO15-1 | 3 - 3 | ||
16-03-2024 | Willem II 1 - Margriet 1 | 1 - 1 | ||
16-03-2024 | Willem II 3 - Altena 3 | 1 - 3 | ||
16-03-2024 | Willem II 2 - FC Drunen 3 | 2 - 4 | ||
17-03-2024 | Willem II 3 - SVSSS 6 | 0 - 14 | ||
17-03-2024 | TSV Gudok 8 - Willem II 2 | 3 - 1 | ||
23-03-2024 | Willem II JO11-1 - Were Di JO11-3 | 4 - 4 | ||
23-03-2024 | Willem II JO12-1 - ZIGO JO12-1 | 2 - 3 | ||
23-03-2024 | Willem II JO14-1 - VOAB JO14-3 | 2 - 8 | ||
23-03-2024 | SV Reeshof JO12-3 - Willem II JO12-2 | 5 - 7 | ||
23-03-2024 | Willem II JO13-1JM - FC Tilburg JO13-1 | 3 - 4 | ||
23-03-2024 | Willem II JO15-1 - Oosterhout JO15-1 | 2 - 2 | ||
23-03-2024 | NEO'25 4 - Willem II 3 | 6 - 3 | ||
23-03-2024 | Willem II JO19-1 - Riel JO19-1 | 1 - 0 | ||
23-03-2024 | Willem II JO16-1JM - SCG'18 JO16-1 | 2 - 5 | ||
23-03-2024 | FC Tilburg 3 - Willem II 2 | 3 - 1 | ||
23-03-2024 | SV De Braak 1 - Willem II 1 | 6 - 2 | ||
24-03-2024 | Willem II 2 - SVG 4 | 2 - 0 | ||
24-03-2024 | Were Di 5 - Willem II 3 | 31 - 0 |