• Laatste Nieuws

    Afrrapweekend PVKT

    1 feb 2018
    • 0
    Afrrapweekend PVKT

    In het weekend van 22 en 23 september wordt voor de vijfde keer het Aftrapweekend Positief Voetbalklimaat Tilburg georganiseerd . Tijdens dit weekend zullen wij, Vereniging Willem II, diverse activiteiten organiseren waarbij sportiviteit en respect centraal staan. We steken dit jaar in op de verantwoordelijkheid van het individu om een Positief Voetbalklimaat te creƫren. Iedereen die betrokken is bij het voetbal in Tilburg, van speler tot supporter, kan persoonlijk bijdragen aan een Positief [...]

    Contractverlenging

    10 jan 2018
    • 0
    Contractverlenging

    Onze trainer Mustafa Demirtas heeft zijn contract met 1 jaar verlengd. Mustafa blijft daarmee ook komend seizoen 2018-2019, als hoofdtrainer van Zaterdag 1, aan Willem II verbonden. Zaterdag 1 speelt in de standaard 3e klasse zaterdag. Het bestuurs wenst Mustafa, de staf en de selectiespelers veel succes in de tweede competitiehelft - en het nieuwe seizoen.

    123 van pagina 188

  • Sponsoren

  • Club van 50/100

    Europaint / Berrie Embregts / Melis Gieterijen /
    Erik Schellekens /  Frank van Dijck/ Bram Wesdorp / Jan van Beurden / Rene Wesdorp / Jan Vioen / Rinus Versluis / Frank Verberne / Hans Smit

  • Programma

    WedstrijddatumThuisteamUitteamScheidsrechtersAccommodatie
    02-03-2024 09:00Willem II JO9-2Dongen JO9-5J. (Jasper) Verberne (Spelbegeleider)Willem II amateurcomplex
    02-03-2024 09:30Willem II JO11-1OVC'26 JO11-2Willem II amateurcomplex
    02-03-2024 09:30Willem II JO12-1Hilvaria JO12-1Willem II amateurcomplex
    02-03-2024 09:30Dongen JO10-2Willem II JO10-1Sportpark De Biezen
    02-03-2024 09:30Hilvaria JO9-1Willem II JO9-1PPM (Patrick) Smulders (Spelbegeleider)Sportpark de Roodloop
    02-03-2024 10:00Willem II JO14-1Raamsdonk JO14-1JMWillem II amateurcomplex
    02-03-2024 11:00Willem II JO15-1Olympia'60 JO15-1Willem II amateurcomplex
    02-03-2024 11:00Hilvaria JO12-2Willem II JO12-2S.K.J. (Sybe) van Abeelen (Scheidsrechter)Sportpark de Roodloop
    02-03-2024 11:15Sarto JO13-2Willem II JO13-1JMB.M.P. (Bram) Jansen (Scheidsrechter)Sportpark Westend
    02-03-2024 12:30Willem II JO19-1Bladella JO19-3Willem II amateurcomplex
    02-03-2024 12:30Essche Boys JO16-1Willem II JO16-1JMSportpark Essche Boys
    02-03-2024 15:15SCO 7Willem II 2Sportpark de Elskens
    02-03-2024 17:00Rood Wit V 1Willem II 1W.A.P.M. (Willie) Timmers (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter)Sportpark De Korze
    03-03-2024 10:00Willem II 3VV Trinitas Oisterwijk 5Willem II amateurcomplex
    03-03-2024 12:00Were Di 9Willem II 2Sportpark Moerenburg
    09-03-2024 08:30Baardwijk JO9-2Willem II JO9-2Sportpark Olympia
    09-03-2024 09:00Willem II JO10-1ZIGO JO10-1Willem II amateurcomplex
    09-03-2024 09:00Willem II JO9-1SV Reeshof JO9-4Willem II amateurcomplex
    09-03-2024 09:00FC Tilburg mini'sWillem II mini's Sportpark Spoordijk
    09-03-2024 09:30Willem II JO11-1FC Tilburg JO11-2Willem II amateurcomplex
    09-03-2024 10:00Essche Boys JO12-1Willem II JO12-1Sportpark Essche Boys
    09-03-2024 10:30VV Trinitas Oisterwijk JO12-5Willem II JO12-2Sportpark D'n Donk
    09-03-2024 13:00SC 't Zand JO15-2Willem II JO15-1Sportpark Bijstervelden
    09-03-2024 14:30Willem II 1FC Tilburg 1M.H.A.M. (Matthijs) Klerks (Scheidsrechter)Willem II amateurcomplex
    09-03-2024 14:30Willem II 3RFC 7Willem II amateurcomplex
    09-03-2024 15:00VOAB JO19-3Willem II JO19-1Sportpark Van den Wildenberg
    10-03-2024 11:00Willem II 2OVC'26 5Willem II amateurcomplex
    10-03-2024 12:00Jong Brabant 11Willem II 3Sportpark Berkelseweg
    15-03-2024 19:30Willem II 35+1Nemelaer 35+1Sportpark Haarsteeg
    15-03-2024 20:30Were Di 35+1Willem II 35+1Sportpark Haarsteeg
    15-03-2024 21:00Willem II 35+1CHC 35+1Sportpark Haarsteeg
    15-03-2024 21:30Haarsteeg 35+1Willem II 35+1Sportpark Haarsteeg
    16-03-2024 08:45Sarto JO10-2Willem II JO10-1Sportpark Westend
    16-03-2024 08:45Jong Brabant JO9-3Willem II JO9-1Sportpark Berkelseweg
    16-03-2024 09:00Willem II JO9-2Sarto JO9-5Willem II amateurcomplex
    16-03-2024 09:30Willem II JO12-1Zwaluw VFC JO12-2Willem II amateurcomplex
    16-03-2024 10:00Willem II JO12-2Sarto JO12-4Willem II amateurcomplex
    16-03-2024 10:15DESK JO13-1Willem II JO13-1JMSportpark Eikendijk
    16-03-2024 10:30VV Trinitas Oisterwijk JO11-6Willem II JO11-1Sportpark D'n Donk
    16-03-2024 10:30Were Di JO16-2Willem II JO16-1JMSportpark Moerenburg
    16-03-2024 11:30Jong Brabant JO14-2Willem II JO14-1Sportpark Berkelseweg
    16-03-2024 13:00SVSSS JO15-1Willem II JO15-1Sportpark Zeshoeven
    16-03-2024 14:30Willem II 1Margriet 1Willem II amateurcomplex
    16-03-2024 14:30Willem II 3Altena 3Willem II amateurcomplex
    16-03-2024 14:30Willem II 2FC Drunen 3Willem II amateurcomplex
    17-03-2024 10:00Willem II 3SVSSS 6Willem II amateurcomplex
    17-03-2024 10:00TSV Gudok 8Willem II 2Sportpark Dalem Zuid
    23-03-2024 08:30SVSSS JO9-3Willem II JO9-2Sportpark Zeshoeven
    23-03-2024 09:00Willem II JO10-1DESK JO10-2Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 09:00Willem II JO9-1ZIGO JO9-1Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 09:00Jong Brabant mini'sWillem II mini'sSportpark Berkelseweg
    23-03-2024 09:30Willem II JO11-1Were Di JO11-3Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 09:30Willem II JO12-1ZIGO JO12-1Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 10:00Willem II JO14-1VOAB JO14-3Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 10:30SV Reeshof JO12-3Willem II JO12-2Sportpark Campenhoef
    23-03-2024 11:00Willem II JO13-1JMFC Tilburg JO13-1Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 11:00Willem II JO15-1Oosterhout JO15-1Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 12:00NEO'25 4Willem II 3Sportpark De Gaard
    23-03-2024 12:30Willem II JO19-1Riel JO19-1Willem II amateurcomplex
    23-03-2024 12:30Willem II JO16-1JMSCG'18 JO16-1Willem II amateurcomplex
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdUitslag
    17-02-2024Olympia'60 5 - Willem II 31 - 1
    18-02-2024Willem II 3 - SV Reeshof 96 - 4
    18-02-2024Hilvaria 9 - Willem II 21 - 0
    24-02-2024ZIGO JO11-2 - Willem II JO11-15 - 4
    24-02-2024Willem II JO12-2 - VOAB JO12-67 - 3
    24-02-2024FC Engelen JO14-3 - Willem II JO14-12 - 1
    24-02-2024Willem II JO13-1JM - Haarsteeg JO13-13 - 3
    24-02-2024FC Tilburg JO12-2 - Willem II JO12-13 - 6
    24-02-2024Willem II JO16-1JM - Sarto JO16-22 - 6
    24-02-2024Willem II 1 - TSVV Merlijn 12 - 1
    24-02-2024Willem II 2 - Berkdijk 31 - 4
    25-02-2024SVG 5 - Willem II 321 - 1
    25-02-2024Willem II 2 - Sarto 193 - 1