• Cash met je Fles!

    Lever je kleine plastic flesjes in en draag bij aan onze clubkas. Wat houdt de actie in?

     

    De coronacrisis heeft veel impact gemaakt. Ook onze vereniging heeft het niet makkelijk gehad. Daarom is er landelijk een actie bedacht waarmee sporters de clubkas kunnen vullen: ‘Cash met je fles!”. Vanaf 1 juli 2021 is er statiegeld op kleine plastic flesjes ingevoerd. Zo ook op de flesjes sportdranken die voor of na trainingen/wedstrijden worden genuttigd, of bijvoorbeeld flesjes fris die worden gekocht door supporters. In onze kantine is een inzamelpunt (= kliko met oranje deksel) geregeld, zodat iedereen daar flesjes kan inleveren. Met de inkomsten sparen we voor nog een set voetbaldoeltjes (120*80cm) voor bij de trainingen. Dus doe mee: een kleine moeite die een extra bijdrage levert aan het milieu - en voor onze vereniging!