•  

                             
            TRAININGSROOSTER  2e helft Seizoen 2016 - 2017        
          Let op !!    Tussen haakjes zijn de oude elftalbenamingen van de jeugdelftallen.      
                             
      Tijd Veld A Veld B   Tijd Kunstgras
    Maandag 18.15 19.15 JO13-2 (D2)       18.00 19.00 JO9-1 t/m 4 (F1 t/m 4)  
    19.15 20.30 JO15-1 (C1) Merlijn   19.00 20.30 JO17-1+2 (B1+B2)  
    20.30 21.45     Merlijn   20.30   Merlijn  
    Dinsdag 18.30 19.30 JO11-1 (E1) JO11-2+3 (E2+E3)   18.00 19.00    
    18.30 20.00 JO13-1 (D1)       19.00 20.30 Merlijn  
    20.00 21.30 ZA2+ZO5 ZO1   20.30 22.00 ZA1 half veld
    Woensdag 18.15 19.15 JO13-2 (D2)       18.00 19.00 JO9-1 t/m 4 (F1 t/m 4)  
    19.15 20.30 JO17-2 (B2) JO17-1 (B1)   19.00 20.30 Merlijn  
    20.30 22.00 ZA5+ZO2 ZO3+ZO4   20.30 22.00 (ZO2)+ZA3 + ZA4 half veld
    Donderdag 18.30 19.30 JO11-1 (E1) JO11-2+3 (E2+E3)   18.00 19.00    
    18.30 20.00 JO13-1 (D1) JO15-1 (C1)   19.00   Merlijn  
    20.00 21.30 ZA1 ZO1            
          Bij slecht weer in overleg met de trainers         Bij slecht weer in overleg met trainers   
                             
      Let op !! Tijdens de winterperiode vanaf 21 december 2016 is bij vorst, sneeuw en slechte grasvelden de afspraak met Merlijn:    
      Op DINSDAG kunstgras op oneven weken voor Willem II               
      Kunstgras kan ook afgelast worden bij vorst en sneeuw !              
            22-1-2017
     Indeling kleedkamers bij trainingen
             
          MAANDAG   Team Veld  Kleedkamer
    18:00 19:00 JO9 1+2 KG 1
    18:00 19:00 JO9 3+4 KG 2
    18:15 19:15 JO13-2 A 3
    18:30 20:00 JO15-1 A 7
    19:00 20:30 JO17-1 KG 5
    19:00 20:30 JO17-2 KG 4
             
           DINSDAG   Team Veld Kleedkamer
    18:30 19:30 JO11-1 A 1
    18:30 19:30 JO11-2 B 2
    18:30 19:30 JO11-3G B ´6 / 7
    18:30 20:00 JO13-1 A 3
    20:30 22:00 ZA 1 KG 5
    20:00 21:30 ZO1 B 4
    20:00 21:30 ZA 2 A 1
    20:00 21:30 ZO 5 A 8
             
        WOENSDAG   Team Veld Kleedkamer
    18:00 19:00 JO9 1+2 KG 1
    18:00 19:00 JO9 3+4 KG 2
    18:15 19:15 JO13-2 A 3
    19:00 20:30 JO17-1 B 5
    19:00 20:30 JO17-2 A 4
    20:30 22:00 ZA 3 KG 1
    20:30 22:00 ZA 4 KG  1
    20:30 22:00 ZA 5 A 2
    20:30 22:00 ZO 2 A 3
    20:30 22:00 ZO 3 B 6
    20:30 22:00 ZO 4 B 6
             
       DONDERDAG   Team Veld Kleedkamer
    18:30 19:30 JO11-1 A 1
    18:30 19:30 JO11-2 B 2
    18:30 19:30 JO11-3G B ´6 / 8
    18:30 20:00 JO13-1 A 3
    18:30 20:00 JO15-1 B 7
    20:30 22:00 ZA 1 A 5
    20:00 21:30 ZO1 B 4