• Zaterdag 3

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Dijkman, TimOverige stafTeammanager
    Dijkman, TimLokale stafTeamleider
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    TeamDatumAanvangstijdWedstrijd
    Willem II 324 feb14:30SSC'55 3 - Willem II 3
    Willem II 33 mrt14:30Willem II 3 - Zwaluw VFC 2
    Willem II 310 mrt14:30Rust Roest 1 - Willem II 3
    Willem II 317 mrt14:30Willem II 3 - SV Reeshof 2
  • Poulestanden 3 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLPT
    1SCO 52206
    2Willem II 32103
    3SSC'55 42000

    Poulestanden 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLPT
    1Bladella 21110030
    2Rhode/Van Stiphout Bouw 2109027
    3SV BLC 3117122
    4Willem II 3117021
    5Rust Roest 1116119
    6TSVV Merlijn 2114315
    7Real Lunet 2115015
    8SSC'55 3104214
    9SV Reeshof 211228
    10OVC'26 29206
    11Zwaluw VFC 211125
    12SVG 211114
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    Real Lunet 2 - Willem II 317 feb3 - 4