• zondag 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Okuocal, IbrahimOverige stafTeammanager
    Yildiz, MuratOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Real Lunet 2990027
    2Willem II 21061319
    3Nieuwkuijk 2960318
    4Were Di 3951316
    5FC Tilburg 31042414
    6Audacia 2941413
    7Zwaluw VFC 3940512
    8Nemelaer 3932411
    9OVC'26 3932411
    10Sarto 4101184
    11Vlijmense Boys 291083

    Poulestanden 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Waspik 200000
    2Willem II 200000

    Poulestanden 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Willem II 232107
    2SVSSS 231114
    3Uno Animo 231114
    4SC 't Zand 330121
  • Uitslagen

    Geen informatie