• Zaterdag 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Drunen, René vanMedische stafVerzorger
    Meulen, Henk van derTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Scheirs, LeonOverige stafTeammanager
    Schellekens, ErikOverige stafTeammanager
    Wijk, Leo vanTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dinsdag 20.00
    Donderdag 20.00
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Were Di 132107
    2Acht 132016
    3Willem II 131114
    4SVG 130030

    Poulestanden 1 (0212 Mannen Zaterdag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Willem II 122162450
    2DFC 122134543
    3Good Luck 122133642
    4Schelluinen 122113836
    5ONI 122104834
    6Groot-Ammers 12288632
    7TSVV Merlijn 122931030
    8Dubbeldam 12278729
    9Peursum 122841028
    10GSC/ODS 122461218
    11SV Noordeloos 122361315
    12Oosterhout 122331612
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Berkers, ThijsTeamspeler
    Dreesen, PascalTeamspeler
    Drijvers, BramTeamspeler
    Ennik, ThomasTeamspeler
    Hoogerheide, KevinTeamspeler
    Koolwijk, SimonTeamspeler
    Koster, ThijsTeamspeler
    Koster, WouterTeamspeler
    Lemmens, LucasTeamspeler
    Lest, Tobias van deTeamspeler
    Linden, Thijs van derTeamspeler
    Maat, Laurens deTeamspeler
    Meel, Dion vanTeamspeler
    Molengraft, Lawrence van denTeamspeler
    Onzenoord, Tom vanTeamspeler
    Rademakers, PepijnTeamspeler
    Traas, Jan-WillemTeamspeler
    Verburg, MichelTeamspeler
    Voermans, RuudTeamspeler
    Vogelaar, KevinTeamspeler
    Waes, Wijnand vanTeamspeler